AM-Deadlink
Domovská stránka
aktualizace 31.1.2005           
   

Domovská stránka

http://aignes.com/deadlink.htm

 
Plná velikost
Kontrola oblíbených položek IE

Plná velikost
Podpora FavIcons Opery

Plná velikost
Nastavení cest k prohlížečům 

Stručný popis aplikace

Jde o jednoduchý validátor platnosti záložek Opery, Netscape, Mozilly a oblíbených položek IE. Ve verzi 1.40 byla přidána podpora pro Operu 6+ a Netscape 7, ve verzi 2.05 pak byla vylepšena práce se záložkami v Unicode. Dosud však není podporováno použití jiných znaků než je lokální nastavení Vašeho PC (odlišné znaky budou konvertovány na otazníky). Jde o freeware, odlehčenou alternativu komerční aplikace Linkman.

 

Čeština - stažení souborů lokalizace

amdl_cz.rar (5 KB, verze 5, určená pro AM-Deadlink verzí 1.31-2.05)

 

Čeština - postup instalace

Soubor LNG, získaný ze staženého archívu, zkopírujte do stejné složky, kde se nalézá Vaše instalace validátoru AM - Deadlink. Spusťte aplikaci a vyberte z menu OPTIONS/LANGUAGE, v novém dialogu vyberte český modul "czech.lng". Potvrďte poklepáním nebo tlačítkem Otevřít a bez restartu můžete pracovat v českém uživatelském rozhraní.

 

Jiné české lokalizace

Výrobce na svých stránkách nabízel alternativní češtinu pro verzi 1.31. Čeština z dílny Opera CZ vznikla v době, kdy web výrobce ještě český jazykový modul nenabízel. Vzhledem k malému počtu překladatelných řetězců a nekorektnímu importu záložek vyšších verzí Opery (6.x a výše) validátorem AM-Deadlink ve verzi 1.31 však tato čeština nebyla zveřejněna. Od verze 1.40 je již na stránkách výrobce nabízena čeština provenience Opera CZ.

 

Známé nedostatky

Nekorektní import českých znaků kódovaných v UTF-8 (záložky Opery 6/7) je opraven ve verzi 1.40 (za předpokladu použití české verze Windows), nakládání se záložkami Opery řady 7.x pak ve verzi 1.42, ve verzi 2.0x jsou podporovány FavIcons Opery 7.5x. Dosud (do verze 2.05) však nelze používat v souboru záložek, kódovaných v UTF-8, jiné znaky než je lokální nastavení Vašeho PC.

 

Specifická poznámka

Tato lokalizace je oficiální.

 

Nahlášení chyby v překladu

Objevené chyby, stejně tak jako případné připomínky a dotazy, směřujte na autora překladu.

 

Stránky jsou optimalizovány pro rozlišení 1024 x 768 pixelů a používají kódování Windows-1250.
Valid XHTML 1.0!